Skip to content

Hinnakiri

Klaasivahetuse hind

Ehk kui palju maksab esiklaasi vahetus Tartus? Küsimus, millele on koheselt väga raske vastust anda nii, et see kataks näiteks ühe automargi kõiki mudeleid. See tähendab, et klaasivahetuse hind sõltub väga palju auto vanusest, aga ka lisavarustusest, mis sellele paigaldatud on. Ehk ei saa öelda, et ilma rajahoidjata ja rajahoidjaga autol on esiklaasi vahetuse hind sama hinnaga. Ühel puhul on tööd veidi rohkem kui teisel. Kuidas me esiklaasi vahetuse teostame, saad lugeda siit.

Mida me saame öelda on see, et:

*Klaasivahetuse hinnale lisandub klaasi hind.

Klaasiprofid teavad erinevate klaaside hindasid ning töömahtu ja oskavad teha sulle personaalse pakkumise ehk saad teada, mis on lisakuludeta klaasivahetuse hind. Kui see siia kõikide autode kohta kirja panna, siis tuleks see nimekiri liialt pikk ning tülikas lugeda.

Klaaside toonimise hind

Nagu esiklaasi vahetus hind on sõidukite lõikes erinev on ka toonimisel erisusi. Alates kile valikust kuni autoni välja, kuid mingid pidepunktid saame välja hõigata.

  • Sõiduauto esiuksed al. 100 €
  • Sõiduauto tagumised küljeuksed koos tagaklaasiga al. 200€
  • Pakiautode puhul küsi palun pakkumist.

Miks ei saa kohe öelda, mis minu auto klaasivahetus või toonimine maksab?

Tegelikult saab küll! Aga kohe kui me su auto andmed teada saame. Seega, poeta meile jaluse kontaktivormi oma sõiduki info ning me saame kohe õige hinna öelda. Autosid on juba kord väga erinevaid ning samamoodi ka väikebusse. Mõnel pisikesel bussil on näiteks kaheksa akent, mis vaja toonida teisel jälle 10. Mõnel rohkem, mõnel vähem.

Teine asi on klaaside kuju. Näiteks Toyota Supra (A90) tagaklaasi toonimine on päris keeruline ja aega-nõudev. Mõne BMW klaaside toonimine vajab jällegi tuleb klaas eemaldada, et tulemus hea saaks. Meie oskame autosid niimoodi lahti võtta, et hiljem midagi ei nagiseks. Ehk nii vähe lahti võtta kui vaja ja mitte grammigi rohkem. Loe kuidas me seda teeme.

Täkke parandus hind

No sellega on lihtne. Hind 45-65€ sõltuvalt täkke suurusest. Võta ühendust, lepi aeg täkke visuaalseks kontrolliks ning saad kohe täpse hinna.

Meie lehelt leiad abi!

Leidad siit veel kasulikku lugemist, mis on kokku pandud meie aastatepikkuse kogemuse põhjal. See on tõeliselt informatiivne ning mõeldud aitamaks sul valida õige partner, kelle erialaks on esiklaasi vahetus, klaaside toonimine või täkke parandus. Küsimuste korral kirjuta kontaktivormi või tule kohale Tartus, Viljandi mnt 48. Leiad meid hoovi lõpust, kuid anname ka kohale jõudmiseks juhised – vajuta nuppu!

Pildil on klaasiprofid klaasi vahetuse ettevõtte numbrid, 10 aastat positiivset teenindust, 12400 vahetatus esiklaasi, 150 käsitletud kahjuavaldust, 2000 toonitud autot, 3000 esiklaasi laos kohe olemas