Skip to content

Kasko klaasivahetus

Millised on kasko klaasivahetuse eripärad?

Kui mõtleme kasko kindlustuse olemasolul klaasivahetusele, siis eristub kasko klaasivahetus vaid ühe vormi täitmise ning kindlustusega suhtlemise võrra. Muu protsess on ikka sama. Vana klaas võetakse eest ära ja asendatakse uuega. Meie soov on see protsess sinu jaoks võimalikult lihtsaks teha. Alates sellest, et sul on võimalik kohale tulemata sisestada kodulehel vajalikud andmed ning pildid tekkinud klaasikahjust, kuni selleni, et ütled meile vaid auto registreerimisnumbri ja me teeme ülejäänud ise. Kaasa arvatud pildid õigetest kohtadest, õigete nurkade alt.

Millist infot on vaja klaasikahju käsitlemiseks?

Nagu küsime kahjuavalduse vormis, siis on vaja:

  • sõiduki andmeid
  • kindlustusandja nime
  • sinu kontaktandmeid
  • kahju kirjeldust ning pilte kahjustunud kohtadest:
  1. Tee üldisem pilt autost nii, et auto reg. number jääb peale.
  2. Tee üldisem pilt kahjustunud esiklaasist ehk liigu autole lähemale ja pildista kogu esiklaasi nii, et täkke, mõra või muu vigastuse asukoht oleks näha.
  3. Pildista üles kahjustunud koht lähemalt.
Kasko klaasivahetus
Pildil on klaasiprofid klaasi vahetuse ettevõtte numbrid, 10 aastat positiivset teenindust, 12400 vahetatus esiklaasi, 150 käsitletud kahjuavaldust, 2000 toonitud autot, 3000 esiklaasi laos kohe olemas

Mis juhtub pärast avalduse täitmist?

Saadud andmetega saadame kindlustusseltsile lisakuludeta kasko klaasivahetuse kalkulatsiooni koos kahjuavaldusega, mis läheb ülevaatamisele. Kui klaasikahju avaldusel on kõik õiged andmed ning klaasikahjust on ka head pildid, siis saab selline avaldus kindlustuselt vastu positiivse vastuse ehk garantiikirja.

Kas kaskokindlustuse klaasivahetuse jaoks pean ikka selle vormi täitma?

Jah. Ja ei. See tähendab, et võid selle jätta ka meile, kuid ajaline kulu on ikka sama. Sest me peame siiski teadma sinu kindlustuse andmeid, kontakte jne. Samuti on vajalikud need pildid kahjustunud kohast. Oleme püüdnud selle avalduse täitmise sulle võimalikult lihtsaks teha. Näiteks mobiilist saad piltide lisamisel koheselt oma kaameraga õige pildi teha ning avaldusele laadida. Igaljuhul aitame sind, kui peaksid hätta jääma. Helista kohe 5770 5111 ning me juhendame sind.

Kui kindlustuselt tuleb positiivne vastus, et teostada kasko klaasivahetus?

Siis saame me, kas klaasi ära tellida või kui meil see laos olemas on, siis leppida sinuga kokku aja klaasivahetuseks. Kui su autol on paigaldatud lisaseadmed nagu vihmasensor ja juhiabisüsteemid, siis need kalibreeritakse kindlasti pärast ära. Seega vali endale sobiv lahendus ning võta meiega ühendust.

Kui kiiresti käib kahjukäsitlus?

Ideaaljuhul on võimalik saada klaasikahju hinnatud, pakkumine tehtud ning klaas vahetatudki ühe päevaga. Selle eelduseks on, et saame vastuse kindlustustuselt tunniga ja klaas on meil kohapeal või koostööpartneri juures olemas. Halvimal juhul võtab see aega ühe nädala. Ehk kui meil on kohe alguses õige info, korralikud pildid kahjustunud kohast ning autost ja ka muud andmed, siis saame kiirelt tegutseda.