Skip to content
Avaleht » Kasulikku lugemist » Autoklaasi parandus

Autoklaasi parandus

Autoklaasi parandus – taskukohane ja kiire viis täkke parandamiseks.

Autoklaasi parandus on tänapäeval kiire ja taskukohane viis autoklaasi taastamiseks. Tänapäeva autoklaaside tehnoloogia võimaldab suurel osal klaasidest parandada kergemate kahjustuste korral. Kui täke on liiga suur või asub juhi vaateväljas või klaasi servas, võib siiski olla vajalik kogu autoklaasi vahetus.

Kui Sinu autoklaasil on täke, siis on oluline autoklaasi parandus võimalikult kiiresti teha. Täke võib aja jooksul kasvada ning võib muutuda vajalikuks auto esiklaasi vahetus, mis on sageli kallim ja aeganõudvam protsess kui täkke parandus.

Tehnik paigaldab täkke parandus kohale paigaldatud kattevaigu peale uv kile.
Kattevaigule kile paigaldus

Mis hetkest on autoklaasi parandus veel võimalik?

Täkke parandamine võtab tavaliselt vaid 20-30 minutit ning selle ajaga saab enamasti parandada täkke, mis on väiksem, kui 2€-ne münt. Parandusprotsess hõlmab täkke puurimist ning täkkele spetsiaalse vaigu sissepritsemist, mis taastab klaasi tugevuse ja selguse.

Pärast protsessi lõppu on täke enamasti peaaegu nähtamatu ning klaas on taastatud oma algse tugevuse ja läbipaistvusega. Oleme kogu protsessi sinu jaoks lahti kirjeldanud täkke parandus lehel.

Täkke parandus Tartus

Meie töökoda asub Viljandi mnt 48 territooriumil. Juhised kohale jõudmiseks leiad meie kontakti lehelt.
Kui sa pole kindel, kas täket- saab parandada, siis tule lihtsalt meie juurest läbi ja meie tehnikud vaatavad täkke koha üle. Kuid kordame veel üle, et kui täke on liiga suur või kahjustus on liiga ulatuslik, võib olla vajalik esiklaasi täielik väljavahetamine.

Täkke parandus võib olla kiirem ja odavam alternatiiv esiklaasi täielikule väljavahetamisele ning see on tavaliselt võimalik juhul, kui kahjustus on piisavalt väike ja ei mõjuta juhi vaatevälja. Lase meie tehnikutel kahju hinnata. Sellisel juhul saame kohe sinult auto andmed võtta ning teha pakkumise. Kui sul on kasko kindlustus, siis tuleb pakkumise saamiseks meie veebilehel täita kahjuavaldus.

Kuidas valida teenusepakkujat?

Täkke paranduse teenusepakkuja valimisel on mitmeid olulisi tegureid, mida tasub arvesse võtta. Mõned põhjendused, miks on järgmised:

Kogemus ja maine: Meil on üle 15- aasta kogemusi ja hoiame enda oskused alati tasemel, osaledes valdkonna pakutavatel koolitustel. Kõige parem õpetaja on olnud siiski praktika. Näeme iga päev vaeva selle nimel, et olla oma töös läbipaistvad ja ausad.

Garantii ja kindlustus: Kui täke on väiksem, kui 2€ münt ja ei asu juhi vaateväljas, siis saame täkke parandada. Garantiid on autoklaasi parandusel väga raske anda. Sest meie teed ja tänavad on endiselt täis löökauke, millest läbi sõites saab põrutada kogu auto ja see võib kanduda ka esiklaasile.

Hind: Meil on konkurentsivõimeline hinnakiri, lühikesed järjekorrad ning kiire teenindus.

Lisateenused: Kui täket ei õnnestu parandada, ja on vaja teha autoklaasi vahetus, siis teeme sulle kohe pakkumise klaasivahetuseks. Suhtleme kindlustusega sinu eest, et säästa sinu väärtuslikku aega.


Klaasiproff pildil ehk ekspert, kes teab, kuidas käib autoklaasi vahetus Tartus

Anvar Põder

Võid mulle julgelt helistada numbril 5770 5111
Mul on klaasivahetuses kogemusi üle 15. aasta ning oskan vastata kõikidele su küsimustele,
mis puudutavad klaasivahetust, klaaside toonimist, täkke parandust või mõra peatamist.