Skip to content
Avaleht » Kasulikku lugemist » klaaside toonimine tartus

Klaaside toonimine Tartus

Must BMW toonitud klaasidega Klaasiprofid töökoja ees.

Auto klaaside toonimine on protsess, mille käigus paigaldatakse autoklaasidele spetsiaalne toonitud kile. See annab autole stiilse välimuse ja aitab vähendada salongi temperatuuri päikesepaistelistel päevadel. Klaaside toonimine Tartus Klaasiproffide juures ei jäta sõidukisse hiljem naginaid ega kile alla õhumulle.

Samuti aitab see tõsta auto turvalisust, sest toonitud kile ei lase klaasil avariide korral kildudeks puruneda. Lisaks ei näe võrreldes toonimata klaasiga väljast auto salongi nii hästi sisse. See sõltub muidugi valitud toonkile läbipaistvusest.

Miks on klaaside toonimise hind mõnel pool odavam?

Klaaside toonimise hind sõltub näiteks toonitud kile valikust ja kindlasti ka auto mudelist. Autoklaaside toonimiseks on vaja kogemusi otsustamaks kas ja mida lahti võtta. Või kas üldse midagi lahti võtta? Võib- olla onl lihtsam eemaldada klaaside toonimiseks klaas?

Klaaside toonimine on Klaasiprofid.ee meeskonna töö. Pildil on toonitud klaasidega auto tagant vaates. Auto tagumine klaas on toonitud eemaldamise teel. Sedasi teki salongi ühtegi naginat eemaldatud ja tagasipaigaldatud polstrite logisevatest tüüblitest.

Enne klaaside toonimist tuleb kindlaks teha, milliseid klaase võib toonida ja milliseid mitte. Vastavalt seadusele ei tohi Eestis teha nii, et esiklaasi läbipaistvus on vähem kui 75%. Tagumiste uste ja tagumise klaasi puhul sellist nõuet pole. Õnneks on meil kilesid, mida võib esiklaasil ja esiuste klaasidel kasutada, et tagada jahedam sõiduki salong.

Uuri alati teenusepakkujalt, kuidas ta sinu autol klaaside toonimise läbi viib? Kas ja kui palju eemaldab polstreid? Milliseid toonkilesid ta kasutab? Küsi, kas ta on enne seda marki autot tooninud ja kas ta teab, mis on selle mudeli eripärad? Nii saad aimu, kas teenusepakkuja on ikkagi proff või pakub teenust kõrvaltööna. Mõnel autol on mõistlikum näiteks eemaldada tagaklaas, et hiljem poleks salongis naginaid. Loe siit sellest, kuidas käib autoklaasi vahetus Tartus meie Viljandi mnt 48 töökojas.

Klaaside toonimine annab mitmekordse kasu

  • Toonitud klaasid vähendavad päikesevalguse intensiivsust, mis võib olla eriti kasulik eriti ere päikesepaistega päevadel. See aitab hoida autos või ruumis temperatuuri madalamana ning vähendab ka UV-kiirguse mõju.
  • Auto klaaside toonimine suurendab privaatsust, sest see raskendab auto salongi sisse vaatamist.
  • Stiilne välimus: toonitud klaasid annavad sõidukile stiilse ja kaasaegse välimuse. Kui soovite eristuda teistest või kui soovite, et teie sõiduk näeks välja atraktiivsem.
  • Kaitse klaasi kahjustuste eest: Toonitud klaas kaitseb klaasi kriimustuste, pragunemise ja muude kahjustuste eest, mis võivad tekkida igapäevases kasutuses. Avarii käigus purunenud klaas ei purune kildudeks, sest seda aitab koos hoida paigaldatud toonkile.

Kas toonite ainult autosid?

Ei, üldse mitte. Klaase, millele saab toonkilet paigaldada on mitmes eri valdkonnas. Autod, väiksemad ja suuremad bussid ning isegi paadid on meie igapäeva töö, kui teemaks on klaaside toonimine Tartus.

Kuid, kui soovid autos jahedamat temperatuuri ja kasutad toonkilet UV kiirguse vähendamiseks, siis sama võib teha ka majal. Kodu akende toonimine on samuti hea võimalus hoida suvisel ajal temperatuurid madalamad, eriti, kui majas puudub jahutamiseks sisseehitatud seade.

Klaaside toonimise pakkumise jaoks kirjuta meile jättes auto andmed läbi kontaktivormi.


Tühi pilt koha täiteks. Siin pole midagi, aga varsti on siin Klaasiproff Aini pilt, kes hoolitseb, et autoklaasi vahetus Tartus oleks tehtud õigesti!

Klaasiproff Ain Valge

Võid mulle julgelt helistada numbril 5770 5111
Mul on 18 aastat kogemusi klaasivahetuses ja toonimises kokku. See teeb päris suure hulga vahetatud klaase ja toonitud ilusaks autosid. Tean, kuidas autosid niimoodi toonida, et hiljem midagi autos ei nagiseks.