Skip to content
Avaleht » Kasulikku lugemist » Sõiduki klaasivahetus pakkumine – millega arvestada?

Sõiduki klaasivahetus pakkumine – millega arvestada?

Pildil täiesti uus esiklaas, mis ootab paigaldust autole, kui kliendile sobis klaasivahetus pakkumine

Lisakuludeta klaasivahetus pakkumine tähendab, et sellesse on arvestatud kõik klaasivahetusel oluline. Turul on vähe teenusepakkujaid, kes toimivad pakkumisi tehes põhjalikult. Kindlasti on oluline ka hind, kuid enamasti ei tasu risk, jätta mõni oluline detail kohe vahetamata, ära töö uuesti tegemist. Klaasiprofid on hoolikad kõikides oma teenustes.

Esimene asi, mis kliente alati huvitab on toote või teenuse hind. Kui see on meelt mööda, siis oodatakse selle eest maksimaalset kvaliteeti. Kui ka see on lubatud, lüüakse käed. Mure on aga selles, et odava pakkumisega võibki kaasneda erinevate müütide esinemine, varjatud kulud või lisandub rohkem aega, kui alguses planeeritud. Kirjutasime enam-levinud müüdid ühes teises artiklis lahti. Usun, et need pakuvad sulle huvi.

Klaasiprofid teevad sulle pakkumise spetsiaalse programmi abil, mis näitab ära töö juurde kuuluvate vajalike detailide nimekirja. Sedasi ei jää ükski vahetamist vajav tüübel või liist kahe silma vahele. Ning siit edasi mõeldes saame öelda, et õigesti toimides ei nagise hiljem polstrid ega lopenda liistud. Kõik on omal kohal, veetihe ja nii nagu peab. Kui su autol on juhtunud klaasikahju, siis saad mugavalt meie kodulehel täita klaasikahju avalduse.

Mida uuem auto, seda rohkem lisavidinaid on neil küljes.

Näiteks juhiabisüsteemid – reahoidja, märgi lugeja jne. Ka nende jaoks on vaja õiged tööriistu, et need peale klaasivahetust korralikult töötaksid. Kas riskiksid sellega, et reahoidja sind enam ei hoiata või teeb seda liiga hilja ja tulemuseks on avarii? Kindlasti mitte. Olgu öeldud, et kalibreerimist vajavad vaid need juhiabi süsteemi osad, mis kinnituvad klaasi küljes olevale alusele. Ehk kui kaamera asub auto esistanges, siis see ei puutu asjasse. Kui seade asuks klaasi küljes, siis kalibreeritakse see peale klaasi vahetust.

Transport.

Jällegi oluline asi. Mõistame, et klientidel on kiire. Mõte, et pead järjekorras seisma, et oodata, millal saad auto üle anda või vastu võtta on juba frustreeriv. Ilmselt pole sul ka kerge tööjuurest alati ära saada. Ning siis pead veel taksoga tagasi tööle sõitma. Püüame alati olla selles osas paindlikud.

Kuidas otsustada?

Vali klaasivahetuse või klaaside toonimise puhul selline teenusepakkuja, kes selgitab, miks ja mida on vaja vahetada, vajadusel suhtleb sinu eest kindlustusega ehk teeb sinu elu lihtsamaks. Samuti võiks sul teenindusest, teenindusruumidest, aga ka töötajatest jääda hea mulje. See kõik kokku peab looma veendumuse, et sinu vara on heades kätes ja said hea teeninduse osaliseks. Seda soovitad ju suure tõenäosusega ka oma tuttavatele!

Klaasivahetus on meie töö ja oleme selles väga head. Meil on puhtad ruumid ja kõik tööks vajalikud tööriistad ning tarkvara, et teha korrektne klaasivahetus pakkumine ja pärast teostada töö kvaliteetselt. Hoolime sinu varast ning tagastame selle puhtana.


Klaasiproff pildil ehk ekspert, kes teab, kuidas käib autoklaasi vahetus Tartus

Anvar Põder

Võid mulle julgelt helistada numbril 5770 5111
Mul on klaasivahetuses kogemusi üle 15. aasta ning oskan vastata kõikidele su küsimustele,
mis puudutavad klaasivahetust, klaaside toonimist, täkke parandust või mõra peatamist.